Yeraltı Maden Uzmanı Oryantasyon Eğitimi Gerçekleştirildi

26 Ağustos 2020 tarihinde, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Atilla Şinasi ÖZDEMİR Konferans Salonunda “Yeraltı Maden Uzmanı Oryantasyon Eğitimi” gerçekleştirildi.

MAPEG bünyesinde sözleşmeli olarak göreve başlayan 20 yeraltı maden uzmanı için gerçekleştirilen oryantasyon eğitimi, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürü Sayın Cevat GENÇ’in konuşmasıyla açıldı. Sayın GENÇ, MAPEG’in misyonu ve vizyonu çerçevesinde istihdam edilen yer altı maden uzmanlarından Genel Müdürlüğe bilhassa denetim alanında artı değer katmalarını beklediklerini belirterek kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ruhsat Denetleme Dairesi Başkanı Sayın Mahmut Murat CEYHAN, Daimi Nezaretçi ve YTK Koordinatörü Sayın İbrahim Halil DEMİR ve Metalik Madenler Koordinatörlüğünde görevli Yeraltı Maden Uzmanı Sayın Hakan GÜREŞ tarafından “Yeraltı Maden Ocaklarında Denetim” konulu bilgilendirme sunumunun gerçekleştirildiği oryantasyon eğitimine, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdür Yardımcıları Sayın Vedat YANIK ve Sayın Sami SARIYILDIZ da katıldı.

 

 

 

 

 

 

 

Haberin fotoğrafları: